Skip to main content
Te koop€ 625.000 k.k.
Te koop
Tuinbouwweg 15, Waddinxveen
  • Type woning: Vrijstaande woning
  • Bouwjaar: 1966
  • Aantal kamers: 4
  • Aantal slaapkamers: 3
  • 750 m2Perceeloppervlakte
  • 122 m2Woonoppervlakte
  • 445 m3Inhoud
Op zoek naar een woning met volop potentie, gelegen in de kindvriendelijke wijk “Triangel” in Waddinxveen? Dan is de woning aan de Tuinbouwweg 15 absoluut een bezichtiging waard!

Deze levensloopbestendige, vrijstaande woning biedt verrassend veel ruimte en is gelegen op een perceel grond van circa 750 m² (perceel dient nog ingemeten te worden) met eigen oprit. Met een woonoppervlakte van 122 m² is er ook binnen genoeg ruimte. Er zijn drie slaapkamers, waarvan één op de begane grond. Ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen of behoefte heeft aan een werkkamer of hobbyruimte. De woning is gebouwd omstreeks 1966, voorzien van houten kozijnen met gedeeltelijk dubbele beglazing en energielabel C.

De woning verdient wat aandacht, maar biedt daarmee de perfecte kans om het geheel naar eigen smaak te moderniseren en uw droomwoning te creëren. Door het ruime perceel kan de woning bovendien nog flink worden uitgebreid (met vergunning).

We lopen de woning alvast graag met u door:
Het perceel biedt ruim voldoende parkeermogelijkheden voor meerdere auto's. Via de voordeur komt u in de ruime hal met de meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping. Tevens geeft de hal toegang tot de slaapkamer en de keuken. De slaapkamer met vaste kast is aan de voorzijde gesitueerd. De dichte keuken is ruim en geeft toegang tot de woonkamer en de bijkeuken.

De woonkamer is over de volledige lengte van de woning gesitueerd. Dankzij meerdere raampartijen geniet u hier van veel natuurlijke lichtinval. Door middel van een aanbouw kunt u deze ruimte volledig naar wens uitbreiden.

Ook treft u op de begane grond de badkamer en een apart toilet. De c.v.-ketel bevindt zich in de bijkeuken, vanwaar u ook toegang heeft tot de tuin.

Eerste verdieping: op deze verdieping treft u een overloop en twee ruime slaapkamers, beide voorzien van een vaste kast en bergruimte achter de knieschotten. Op de overloop is een dakkapel geplaatst.

Ook op deze verdieping is er nog volop ruimte voor uitbreiding en eigen invulling van de ruimtes. Stelt u zich voor: een ruime dakkapel die niet alleen voor extra licht zorgt, maar u ook een extra kamer of zelfs een tweede badkamer oplevert.

Kortom: bent u op zoek naar een woning die u na het aanbrengen van de nodige aanpassingen kunt omtoveren tot een fantastische plek? Maak dan snel een afspraak met ons voor een bezichtiging, wellicht is dit uw nieuwe thuis!

Deze vrijblijvende objectinformatie is met de meeste zorg samengesteld, maar voor de juistheid daarvan kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden. Ook kan aan de vermelde gegevens geen enkel recht worden ontleend. Alle informatie is enkel en alleen bedoeld voor de presentatie van het object en niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod. Eventueel bijgevoegde plattegronden zijn slechts indicatief.

De woning is ingemeten volgens de branchebrede Meetinstructie, welke is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Back to top